pracownik produkcyjny (kobiety) Kraków - oferta pracy

Wyślij CV

Zobacz inne ogłoszenia jako Produkcja / Przemysł w tym regionie.
Zobacz inne ogłoszenia w branży Inne w tym regionie.

Workwonders

Telefon: (0 12) 421-12-54

STANOWISKO

Firma WORK WONDERS dla swojego klienta, producenta wyrobów garmażeryjnych,
poszukuje osób na stanowisko pracownika produkcyjnego (kobiety)

Obowiązki:
· pakowanie wyrobów firmy
· proste czynności produkcyjne

WYMAGANIA

Wymagania:
· gotowość do podjęcia pracy od zaraz
· aktualna książeczka SANEPID
· dyspozycyjność
· zdolności manualne
· dobra organizacja i estetyka pracy

OFERTA

Oferujemy:
· wynagrodzenie 6,50 zł netto/h
· pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-14.00 lub 14.00-22.00 oraz w co drugą sobotę miesiąca
· bezpłatny dowóz busem firmowym do miejsca pracy z centrum Krakowa
· miłą i przyjazną atmosferę pracy
· pracę na umowę zlecenie od zaraz
· możliwość nawiązania z pracodawcą dłuższej współpracy

Miejsce pracy: Morawica koło Krakowa

Wyślij CV

lokalizacja: małopolskie, Kraków

wymagane cv:tak

zawód:Produkcja / Przemysł, Inne fizyczne

branża:Inne

kontakt: Ewelina Gnoińska

wymiar pracy:pełny etat

charakter pracodawcy:Agencja pośrednictwa pracy

odsłon:20071

wysłanych CV136

Poleć znajomemu

Kraków - nieruchomości sprzedaż, wynajem:

Wynajem:
Bronowice, 2 pokoje, 1000 pln Podgórze Duchackie, 2 pokoje, 1500 pln Podgórze, 3 pokoje, 1900 pln Bronowice, 3 pokoje, 3300 pln Krowodrza, 2 pokoje, 1700 pln
Sprzedaż:
Podgórze Duchackie, 2 pokoje, 199000 pln Nowa Huta, 2 pokoje, 219000 pln Mistrzejowice, 3 pokoje, 335000 pln Bronowice, 2 pokoje, 349000 pln Prądnik Czerwony, 1 pokój 319000 pln

Mieszkania wynajem:
Wynajem Bieńczyce Wynajem Bieżanów Wynajem Bronowice Wynajem Cegielniana Wynajem Centrum Wynajem Czarna Wieś Wynajem Czyżyny Wynajem Dębniki Wynajem Grzegórzki Wynajem Kleparz Wynajem Łagiewniki Wynajem Łobzów Wynajem Mistrzejowice Wynajem Nowa Huta Wynajem Nowa Wieś Wynajem Piasek Wynajem Prądnik Biały Wynajem Prokocim Wynajem Stare Miasto Wynajem Wesoła Wynajem Wola Duchacka Wynajem Wola Justowska Wynajem Zwierzyniec Wynajem Ruczaj Wynajem Kobierzyn Wynajem Kazimierz Wynajem Podgórze Wynajem Prądnik Czerwony Wynajem Prokocim-Bieżanów Wynajem Grębałów Wynajem Swoszowice Wynajem Krowodrza Wynajem Podgórze Duchackie Wynajem Wzgórza Krzesławickie Wynajem Śródmieście Wynajem Kurdwanów Wynajem Łagiewniki-Borek Fałęcki
Pokoje wynajem:
Pokoje Bieńczyce Pokoje Bieżanów Pokoje Bronowice Pokoje Cegielniana Pokoje Centrum Pokoje Czarna Wieś Pokoje Czyżyny Pokoje Dębniki Pokoje Grzegórzki Pokoje Kleparz Pokoje Łagiewniki Pokoje Łobzów Pokoje Mistrzejowice Pokoje Nowa Huta Pokoje Nowa Wieś Pokoje Piasek Pokoje Prądnik Biały Pokoje Prokocim Pokoje Stare Miasto Pokoje Wesoła Pokoje Wola Duchacka Pokoje Wola Justowska Pokoje Zwierzyniec Pokoje Ruczaj Pokoje Kobierzyn Pokoje Kazimierz Pokoje Podgórze Pokoje Prądnik Czerwony Pokoje Prokocim-Bieżanów Pokoje Grębałów Pokoje Swoszowice Pokoje Krowodrza Pokoje Podgórze Duchackie Pokoje Wzgórza Krzesławickie Pokoje Śródmieście Pokoje Kurdwanów Pokoje Łagiewniki-Borek Fałęcki
Mieszkania sprzedaż:
Sprzedaż Bieńczyce Sprzedaż Bieżanów Sprzedaż Bronowice Sprzedaż Cegielniana Sprzedaż Centrum Sprzedaż Czarna Wieś Sprzedaż Czyżyny Sprzedaż Dębniki Sprzedaż Grzegórzki Sprzedaż Kleparz Sprzedaż Łagiewniki Sprzedaż Łobzów Sprzedaż Mistrzejowice Sprzedaż Nowa Huta Sprzedaż Nowa Wieś Sprzedaż Piasek Sprzedaż Prądnik Biały Sprzedaż Prokocim Sprzedaż Stare Miasto Sprzedaż Wesoła Sprzedaż Wola Duchacka Sprzedaż Wola Justowska Sprzedaż Zwierzyniec Sprzedaż Ruczaj Sprzedaż Kobierzyn Sprzedaż Kazimierz Sprzedaż Podgórze Sprzedaż Prądnik Czerwony Sprzedaż Prokocim-Bieżanów Sprzedaż Grębałów Sprzedaż Swoszowice Sprzedaż Krowodrza Sprzedaż Podgórze Duchackie Sprzedaż Wzgórza Krzesławickie Sprzedaż Śródmieście Sprzedaż Kurdwanów Sprzedaż Łagiewniki-Borek Fałęcki

Zamieść
ogłoszenie

Szukam pracy

Dla pracodawców

» Baza CV